O nas

BardzoPolska.pl – na urlop, na weekend, na każdy dzień.

BardzoPolska.pl to – wedle naszego zamysłu – bardzo polska strona lokalna. Portal, który podpowie Wam, gdzie dzieją się ciekawe rzeczy i w których lokalnych imprezach warto uczestniczyć.

DZIEJE SIĘ – w tej sekcji będziemy prezentować inicjatywy mniejszych miast i małych miejscowości, w których dzieje się coś interesującego i w których można miło i przyjemnie spędzić czas. Chcecie zobaczyć najwyższe palmy wielkanocne w Polsce? Najciekawszy obrzęd karnawałowy? A może interesującą wystawę? Pokażemy Wam, że w Polsce dużo się dzieje!

POLECAMY – na naszej drodze spotykamy ludzi, stowarzyszenia czy firmy, które wspierają nas w codziennych działaniach. Albo też takie, które oferują ciekawe rozwiązania, produkty czy nietypowe pamiątki. Będziemy chcieli też powiedzieć o inicjatywach, które stanowią sukces ich twórców – i to nie tylko w dziedzinie turystyki. Opowiemy o nich w tym dziale – może kiedyś Wy też do nich traficie?

MIEJSCA – tu będziemy umieszczać przewodniki po miejscowościach, miastach, szlakach i zabytkach, które dla Was sprawdzimy. Będziemy starali się pokazać – w nietypowy sposób – miejsca, które warto odwiedzić. Powiemy Wam, jak dotrzeć do konkretnej lokalizacji, gdzie znaleźć klucze do obiektu, który akurat jest zamknięty i gdzie warto zabrać ze sobą dzieci. A także: co i gdzie najlepiej kupić, jeśli chcemy przywieźć ze sobą ciekawą pamiątkę lub gdzie znaleźć toaletę.

KALENDARZ – planujecie urlop lub chcecie wyskoczyć gdzieś na weekend? Wystarczy zajrzeć do tej sekcji, aby sprawdzić, gdzie wydarzy się coś ciekawego. Tu będziemy umieszczać interesujące imprezy lokalne – na podstawie informacji, które spłyną do nas od lokalnych organizatorów. Dzięki temu sami nie będziecie musieli szukać ich na setkach stron internetowych gmin, organizacji turystycznych i innych instytucji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *